Miniatiura.lt tinklaraštis sveikinasi!

Labas Tau!

Papildymas 2021-01-14. „Miniatiūra” išaugo ir keičia pavadinimą į „Miniatiūros”. Gera augti su jumis kartu 🙂

 

Labai džiaugiuosi miniatiura.lt (dabar miniatiuros.lt) tinklaraščio išlauktu gimimu. Taip jau gavosi, kad pirmoji pasirodymo diena yra per Rugsėjo 1-osios šventę. Kažkaip labai, labai simboliškai čia gavosi: Nauji mokslo metai, nauji įspūdžiai, naujos patirtys ir žinios.

Žinoma, tai nenutiko per vieną naktį. Tam buvo ruoštasi gerokai daugiau nei prieš mėnesį ar du. Tsss… O dabar pasakysiu paslaptį: pirma mintis apie internetinį puslapį (arba tinklaraštį) aplankė dar žiemą! Kai pavasariu už lango dar net nekvepėjo! Tai toks, sakyčiau, pabrandintas ir gerokai išlaikytas (kaip koks sūris ar vynas) ir pasaugotas reikaliukas net iki rugsėjo mėnesio. Per šį ruošimosi ir laukimo laiką išsigrynino mintis, ko aš siekiu šiuo savo darbu, kaip viskas turi atrodyti, kodėl būtent taip, ir ką aš norėsiu pasakyti savo įrašais ir besidalinamais darbais.

Miniatiura.lt tinklaraštis tai namai, kur gyvena atvirukai, paveikslai.

Miniatiura.lt SKIRTA tiems, kurie nori įsigyti sau ir dovanoti kitiems, išskirtinius, meniškus sveikinimus. 

Miniatiura.lt REIKALINGA, nes paneigia siaurą, su greitu vienkartiniu suvartojimu, tapatinamą sveikinimo atviruko supratimą. Miniatiūra.lt plečia šį supratimą nuo trumpalaikio vienkartinio atviruko iki ilgalaikio, šeimos bertybe tampančio paveikslo. Miniatiura.lt mokymai leidžia atskleisti kiekvieno savitą kūrybiškumo braižą, prisideda prie vidinio asmens augimo.

Tiek šiam kartui, ir iki pasimatymų: gyvų, virtualių bei susibendravimų per sveikinimus!

 

One thought on “Miniatiura.lt tinklaraštis sveikinasi!

  1. Pingback: Aš ir Miniatiūra. - Miniatiūros

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu.