Apmokėjimo informacija

Elektronine bankininkyste
Užsakymo patvirtinimo metu pasirinkę apmokėjimą per PaySera.lt . Turėsite galimybę pasirinkti apmokėjimą iš visų populiariausių elektroninės bankininkystės sistemų: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Danske Bank, Citadelė, Medicinos bankas, Paysera.
Bankinis pavedimas
Suformavus ir pateikus užsakymą, Jums bus išsiųsta elektroniniu paštu gavėjo (miniatiuros.lt) rekvizitai kuriais vadovaujantis galėsite padaryti pavedima. Negavus pavedimo per 2 d.d užsakymas anuliuojamas.
VISA, MasterCard, Maestro kortelėmis
Už prekes iš anksto galite atsiskaityti kreditinėmis ir debetinėmis VISA, MasterCard, Maestro kortelėmis, turinčiomis saugaus atsiskaitymo internete galimybę. Šią galimybę galima aktyvuoti savo interneto banke. Suvedus kortelės turėtojo duomenis, kortelės numerį, galiojimo datą ir CVV kodą, nuo jos sąskaitos iš karto bus nuskaityta užsakymo suma.
 „Paypal” sistema
 Naudodamiesi „PayPal“ jūs galėsite: apsipirkti mūsų internetinėje parduotuvėje  neatskleisdami savo asmeninės ir finansinės informacijos; greičiau apmokėti už prekes – jums tereikės įvesti savo elektroninio pašto adresą, registruotą „PayPal“ sistemoje bei slaptažodį ir pinigai bus išsiųsti.
Atsiskaitymo dokumentų išrašymas (sąskaitos-faktūros)
Užsakant prekes, tiek privatiems, tiek juridiniams asmenims siunčiamos elektroninės sąskaitos (PDF formatas) el.paštu. Spausdintinos sąskaitos nėra siunčiamos nei su prekėmis, nei įprastu paštu. Pagal poreikį išrašome avansines (išankstines) sąskaitas.

Išbandykite mūsų ypatingus kūrinius –
valgomus atvirukus ir paveikslus.