Aš ir Miniatiūra.

Aš ir Miniatiūra susidraugavom seniai, labai seniai. Tik apie tą draugystę nė nenumaniau.

Nuo mažų dienų draugavau su kūryba. Patinka tai daryti lengvai. Patinka kurti iš įvairių dalykų. Kiek atsimenu visi gražiausia mano darbai buvo mažo formato ir su gamtos motyvais. Ir labiausiai patinka kurti lauke gražesnės aplinkos vaizdą ir perkelti gamtos vaizdus į popierių.

Gal todėl ir esu architektė? Gal todėl ir nešioju meno kūrėjo vardą?

Visada džiaugiausi pasirinkusi šią specialybę. Nes ji leidžia lengvai sujungti mokslą, meną ir mokymą.

Jaučiu laimę, dalindamasi su žmonėmis sava kūryba, kai jiems to reikia. Mėgaujuosi mokymo procesu, kai jiems to norisi.

Miniatiūros leidžia pajusti grožį ir pasijusti pakylėtiems, stipriems ir kūrybingiems per trumpą laiką. Taip pat stebuklingai jos geba pareikalauti  stiprios vidinės, maratonininko lygio ištvermės, įžvalgų ir papildomo mokymosi.

Tačiau visada, visada, kiekviena užbaigta miniatiūra, pasėja širdyje kūrybiškumo ir pasitikėjimo sėklelę, kuri su kiekvienu kitu darbu tampa vis stipresne. Tai mane nuolat žavi.

Man juodos linijos, kaip architektei, menininkei, tai lyg užrašyti popieriuje žmonių norai, o spalvos, asocijuojasi su materija, kai nematoma paverčiama matoma.

Štai taip ir tapo maži darbai matomi visiems. Detaliau kodėl reikalinga ir kuo dar ypatinga Miniatiūra, jau rašiau straipsnyje Miniatiura.lt tinklaraštis sveikinasi!

Patinka? Tai kurkim kartu – aš tu ir Miniatiūra. Kurkime nuo pradžiųnuo vidurio arba pasirink, ką norėsi iš mano kurtų paveiksliukų užbaigti ir turėti savo unikalų darbą. Truputį nedrąsu? Pasižvalgyk mano filmukuose čia arba vaizduose čia.Gali pasirinkt ir iš jau užbaigtų atvirukų ir atvirlaiškių, akių ir širdies džiaugsmuiTai ką pasirinksi?

Tikriausiai visiems architektams būdinga ieškoti įkvėpimo visur. Tų paieškų dėka, man nusišypsojo laimė susipažinti su sąvoka „Fraktalas“ iš mokslinės ir psichologinės-meninės pusių. Mano mokytojai -architektas Tomas Grunskis ir Brigita Paulauskienė. Kiekvienas iš jų yra savo srities stiprus profesionalas. Šių žinių pagrindu ir yra kuriami mano darbai.

Su įkvėpimu, Birutė Pečiūraitė – Baltuškienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu.